Data de inscriere : 24/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Oltenitza

Regulament School 4 Fifa Empty
MesajSubiect: Regulament School 4 Fifa   Regulament School 4 Fifa EmptyJoi Iul 22, 2010 11:21 am

Odata creat un cont pe acest site va rugam sa respectati strict acest regulament!!!

1.Daca un jucator refuza sa joace un meci acesta va pierde cu scorul de 3-0, iar la mai multe refuzuri de a juca meciurile din campionat acesta va fi exclus.
2.In cazul intreruperii unui meci din cauza unei conexiuni slabe, se va tine cont de minutele jucate si de scorul inregistrat in acel moment.Spre exemplu daca un meci intrerupt in minutul 30, se va relua si se va juca pana in minutul 60.
3. Daca aveti ceva de reclamat luati legatura cu cineva din staff!
4.Este STRICT INTERZIS orice combinatie Q+w .
5.In caz de egalitate in liga, se va lua in calcul meciul direct, iar pentru restul locurilor se va lua in calcul golaverajul.
6. Nu aveti voie sa jigniti adversarul sau mai ales pe un membru din staff
7.Nu aveti voie sa va inscrieti cu 2 echipe.
8. Daca se gaseste ca un user minte cu bugetul acesta va fi sanctionat cu 2 warn
9.Cornerele nu vor fi executate direct pe poarta, si nici pe bara transversala a portii, daca se demonsteaza ca ati executat cornerele in modul mai sus exprimat veti pierde cu 3-0.